Joga na stronie

Joga na stronie

youtube paulina młynarska

Paulina Młynarska

Paulinę Młynarską znają wszyscy jako dziennikarkę. Ale nie wszyscy wiedzą, że Paulina jest też joginką. I tą dziedziną jej działalności warto się zainteresować.

Paulina w pewnym momencie życia porzuciła pracę w telewizji, zamieszkała na Krecie i skupiła się na rozwoju osobistym.

Dla mnie to ciekawy wybór życiowy nie tylko dlatego, że doceniam jej wizję jogi i człowieka, ale też dlatego, że kocham Grecję i często żeglujemy z mężem po Cykladach. Mamy zresztą o tym blog Tak płyniemy.

Więcej o Paulinie Młynarskiej dowiesz się z jej strony internetowej. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Paulina organizuje wyjazdy z jogą do Indii i innych miejsc świata. Oprócz poznawania pięknych rejonów, można razem z nią praktykować, medytować i uczyć się życia.

Od niedawna też proponuje konsultacje i wsparcie online.

Paulina napisała dziewięć książek: Zakopane, nie ma przebacz, Zakopane odkopane, Kochaj i rozmawiaj, Kalendarzyk niemałżeński, Na błędach! Poradnik odradnik, Jeszcze czego! Rebel, Jesteś wędrówką, Jesteś spokojem, Zmierzch lubieżnego dziada.

Warto zajrzeć na jej kanał na Youtube. Kanał istnieje od niedawna, został otwarty w roku 2019, ale żywiołowo się rozwija. Życzliwość, ciepło i mądrość Pauliny wciągają.