Joga na stronie

O mnie

Żyję między wierszami
Wejdę sobie do książki, rozejrzę się, posiedzę na literce, popatrzę na słówko, ale najbardziej to się zachwycę. Bo te wszystkie myśli, na które trafiam, czytając, to piękno i przygoda!

Dlatego piszę i opowiadam o książkach. Najczęściej z zakresu rozwoju osobistego. Choć powiedzmy sobie szczerze, wszystko, co robimy w życiu jest z zakresu rozwoju osobistego.

A tutaj?
Najpierw była Joga na stronie. Ćwiczyłam, potem odkryłam filozofię i wreszcie zrozumiałam, że joga to nie aktywność fizyczna, a nauka o życiu. Dużo o niej czytałam i wtedy pojawił się blog. Pisałam tutaj i opowiadałam na YouTube o książkach z dziedziny jogi oraz jogowych ciekawostkach.

A potem?
Poczułam, że nie warto zamykać się tylko w świecie jogi. Jest piękny, różnorodny, ale otacza nas ogrom wspaniałości i dobrze jest patrzeć z różnych stron, a także czerpać z rozmaitych źródeł. Dlatego Joga na stronie przemieniła się w Życie na stronie.

A poza tym?
Zajmuję się dubbingiem, jestem dialogistką. Tłumaczę dialogi anglojęzycznych filmów i dopasowuję do ruchu ust, tak aby było powstało wrażenie, że aktor oryginalnie mówi po polsku.

Poza jogą i rozwojem osobistym pasjonuję się podróżami i żeglarstwem. Razem z mężem Marcinem dużo żeglujemy i prowadzimy blog – vlog Tak płyniemy. Tam też Cię zapraszam.