Joga na stronie

Joga na stronie

Kino Yoga

Aktywność Kino MacGregor robi wrażenie. Każdy, kto praktykuje jogę Ashtanga zetknął się z tym nazwiskiem.

Kino zaczęła praktykować w wieku 19 lat. Już trzy lata później zjawiła się w Mysore w szkole Pattabhiego Joisa i z miejscem tym związana jest do dziś. W wieku 29 lat otrzymała od Pattabhiego certyfikat, uprawniający do nauczania jogi Ashtanga w stylu Mysore. Obecnie szlifuje praktykę pod okiem wnuka Pattabhiego, Sharatha Joisa.

Kino pracuje nad piątą serią. Często podkreśla, że jej umiejętności to efekt ciężkiej wieloletniej codziennej pracy.

Kino mieszka w Miami, gdzie razem z mężem, Timem Feldmanem, prowadzi studio jogi Miami Life Center.

Wydała cztery książki:

  1. Sacred Fire: My Journey Into Ashtanga Yoga
  2. The Power of Ashtanga Yoga
  3. The Power of Ashtanga Yoga II: The Intermediate Series
  4. The Yogi Assignment: A 30-Day Program for Bringing Yoga Practice and Wisdom to Your Everyday Life.

Na polskim rynku jest dostępna jedna książka Kino: Ashtanga – dynamiczna odmiana jogi. Praktyka świadomości ciała, doświadczania spokoju, przypływu energii i lepszego zdrowia.

Kino ma swoją stronę Kinoyoga. Jest autorką lekcji na DVD i płyty Mantra Collection Vol. 1. Wydaje pismo Miami Yoga Magazine i jest twórczynią platformy OmStars.

Kino bywa z warsztatami w różnych miejscach świata, również w Polsce.

Jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma ponad milion obserwatorów. A ponieważ mieszka na Florydzie, często umieszcza zdjęcia z plaży. Piękne plenery to dodatkowa zachęta do zainteresowania się jej profilami.

Jej kanał na Youtube działa od 2011 roku. Nowe filmy pojawiają się tam codziennie. Najczęściej są to materiały instruktażowe, ale znajdziesz też pogadanki filozoficzne, porady żywieniowe czy rozmowy o życiu.